Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

SATIŞ ŞARTLARI

1) Peşin satişlarda siparişin %50'si, siparişle birlikte, bakiye teslimatta nakit tahsil edilir. Vadeli satişlarda, siparişin %30'u siparişle nakit, bakiye teslimatta 30 günlük çekle tahsil edilir.
2) Kredili satiş yapilabilmesi için MOR ETIKET adina düzenlenmiş süresiz ve kesin Teminat Mektubu'nun şirketimize teslim edilmesi gerekir. Bu durumda Teminat Mektubu limitlerinde kredili satiş yapilir.
3) Açik Hesap Çalişma kesinlikle uygulanmayacaktir.
4) Fiyatlara KDV dahil degildir.
SIPARIŞ ŞARTLARI
5) Numuneler müşteriye bedeli mukabili gönderilir ve gönderim ücreti müşteriye aittir. Müşteriye numune amaçli verilen örnekler geri alinmaz, başka ürünle degiştirilmez.
6) Siparişlerimizin üretim durumunu e-maille ögrenebilirsiniz.
e-mail: info@moretiket.com
TESLIMAT ŞARTLARI
1) Teslim süresi siparişin geçerlilik kazandigi tarihten itibaren başlar. Teslimat süresi iş yogunluguna bagli 15 iş günüdür. Siparişlerin teslim süresi siparişin cins ve miktarina göre 3 ile 15 gün arasinda degişir.
2) Mal teslim Kocaeli Merkez adresimizdir. Şehir dişi müşterilerinin mallari kargo ve ambara teslim edilir. Nakliye esnasinda meydana gelecek hasarlardan şirketimiz sorumlu tutulmaz. Müşterinin yazili talebi olursa ürünler sigorta yaptirilir.
3) Ürün bedeli ve KDV'nin satiş şartlarina göre ödenmemesi durumunda mal sevki yapilmaz.
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Teslimat | İletişim
Copyright © Mor Etiket